Samsung bütçe dostu akıllı telefon modeli için gün sayıyor

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy A05‘in Hindistan lansmanı yakın zamanda gerçekleşecek gibi görünüyor. Cihaz, yakın zaman önce Samsung Hindistan destek web sayfasında görülmüştü ve şimdi de kullanıcı kılavuzu markanın resmi sitesinde yerini aldı.

Kullanıcı kılavuzuna göre telefon, damla çentikli bir ekrana ve dört tarafında belirgin çerçevelere sahip olacak. Ses açma/kısma tuşları ve güç düğmesi sağ tarafta konumlanmışken, SIM kart tepsisi telefonun sol kenarında yer alıyor.

Telefonun alt tarafında USB Type-C portu, hoparlör ızgaraları ve 3.5mm kulaklık girişi bulunmakta. Ayrıca cihazın arka yüzünde çift kamera sensörleri ve bir LED flaş yer alıyor.

Samsung bütçe dostu akıllı telefon modeli için gün sayıyor

Güvenilir bir duyumcu, Galaxy A05‘in Hindistan’da iki farklı konfigürasyon seçeneği ile piyasaya sürüleceğini ifade etti: 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 128 GB depolama. Bu modellerin sırasıyla 12.499 Rs ve 14.999 Rs fiyat etiketleriyle satışa çıkması bekleniyor.

Samsung, Galaxy A05‘in Hindistan’daki resmi lansman tarihini henüz duyurmuş değil. Ancak kullanıcı kılavuzunun şirketin web sitesinde yayınlanmış olması, lansmanın çok yakın bir zamanda gerçekleşebileceğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy A05‘in Hindistan lansmanı hakkındaki en son gelişmeler için sizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx