Kevin Costner 34 milyon TL önerdi: Eski eşi yine de evden ayrılmıyor

Dünyaca ünlü ABD’li aktör Kevin Costner’ın eşi Christine Baumgartner, 1 Mayıs Pazartesi günü 18 yıllık evliliklerini sona erdirmek için yasal olarak başvurmuştu.

Ancak 68 yaşındaki aktör, bir mahkemeden, görüşmediği eşi Baumgartner’ı (49) evlilik öncesi anlaşmalarına uygun olarak evini terk etmeye zorlamasını isteyen yasal belgeler sundu.

TMZ’nin davayla ilgili yasal belgeleri inceledikten sonra salı günü bildirdiğine göre, Oscar ödüllü oyuncu, boşanma davasının ardından, eşinin evlilik sözleşmesi hükümleri uyarınca sahibi olduğu evden taşınması için 30 günlük bir süresi olduğunu söyledi.

Christine Baumgartner, Kevin Costner…

1.45 MİLYON DOLAR TEMİN ETMİŞ

Costner, mahkemeye, Baumgartner’ın ayrılığın ardından yaptığı “çeşitli mali taleplere” boyun eğmesi amacıyla onu ikna etmek için evde kaldığına inandığını söyledi.

Ünlü aktör, eşine evlilik sözleşmesi kapsamında 34 milyon TL (1,45 milyon dolar) ve ona yeni bir ikamet yeri bulması için bol miktarda fon sağladığını da söyledi.

Üç çocukları bulunan çiftten Costner, mahkeme belgelerinde “çocuk nafakası yükümlülüklerinin bir parçası olarak kiralık bir ev için ayda 30 bin dolar katkıda bulunmaya uygun olduğunu ve taşınma masrafları için 10 bin dolar daha vermeye istekli olduğunu” ekledi.

OKYANUS MANZARALI LÜKS EV

Costner, Kaliforniya, Carpinteria’da tahmini 145 milyon dolar değerinde 10 dönümlük bir sahil kompleksine sahip lüks bir mülke sahip. Evi, bir uçurumun tepesinde yer alıyor ve okyanus manzarasına sahiptir. Costner başlangıçta havuzlu ve misafirhaneli bir ev tasarladı, ancak aile taahhütleri ve Aspen’deki evinde vakit geçirmesi nedeniyle, siteyi yeniden geliştirmeyi başaramadı.

Mülkün, kayalıklarla çevrili 150 metrelik özel bir plajı da bulunuyor. Başlangıçta, arazi parseli, beyzbol meraklısı Costner’ın bir beyzbol sahasına dönüştürdüğü bir polo antrenman alanıyla geldi. Ev ayrıca Santa Barbara dağlarının, çeşitli adaların ve kendi binicilik yolunun manzarasına da sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir