İşte Palword gezegenindeki en popüler 10 karakterler!

Oyundaki Paldeck, Pokémon’daki Pokédex’e benzer şekilde, bu canlıların her biri hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren görsel bir kitap görevi görüyor. Şu anda oyunda 111 Pal olduğu belirtiliyor, ancak bu sayının tüm evrimleri içerip içermediği ya da menüde gösterilmeyen gizli Pals’ların olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Şimdiye kadar bu yaratıkların yarısından fazlasını gördük ve karşılaştığımız her bir Pal’ın resimlerini bir araya getirdik.

Paldeck’e bir Pal’ı eklemenin iki yolu var. Birincisi, oyun içinde onlarla karşılaşmakla oluyor; bu, isimlerinin ve görüntülerinin deck’e eklenmesi demek. Ancak, her bir Pal hakkında daha fazla detayı açığa çıkarmak için onları yakalamanız gerekiyor. Bu, onların benzersiz Partner Yetenekleri, düşebilecekleri eşyalar ve yaşadıkları habitatlar gibi bilgileri ortaya çıkarıyor.

Bu bilgiler aynı zamanda başlangıç Pal’ınızı seçerken bir temel oluşturuyor. Başlangıçta hangi Pal’ı seçeceğiniz konusunda daha detaylı bilgi için hazırladığımız rehberi kullanarak hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lamball

Chikipi

Cattiva

Jolthog

Incineram

Mammorest

Gorirat

Anubis

Dinossom

Elphidran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx