Eşine öyle bir sürpriz yaptı ki…

Ezgi Hatem isimli sosyal medya içerik üreticisi ailesi ve eşiyle birlikte içeriklerini üretiyor. Son içeriğinde ise eşine aldığı hediyelerle sosyal medyada gündem oldu.

Ezgi Hatem isimli sosyal medya içerik üreticisi ailesi ve eşiyle birlikte içeriklerini üretiyor.

Hatem, bu sefer paylaştığı içerikte ise eşine aldığı hediyleri ve eşinin tepkilerini kaydetmek için telefonun kaydını açtı. Ezgi Hatem eşine, şu anki piyasa değeri yaklaşık 140 bin TL’ye varan telefon ve akıllı saati hediye olarak aldı.

Eşinin eve gelmesiyle telefonun kamerasıyla onu kapıda karşılayan Ezgi Hatem, bu doğal tepkileri kaydetmek istedi. Hediyelere gidene kadar yere koyduğu kağıtların üzerine yazdığı yazılarla eşine sevgisini gösteren Ezgi Hatem bazı notların altına ise aldığı hediyeleri koyarak eşinin o doğal tepkilerini kayda aldı.

Eşine, Apple Ultra Watch 2 üstüne iPhone 15 Pro Max alan Ezgi Hatem bu anları sosyal medya hesabından paylaşması üzerine gündem oldu.

İçerik üreticisi karısı tarafından alından bu hediyelere ise eşi, “Yahu ben bunlarla işyerine gidersem patrondan nasıl zam isterim…” diyerek o samimi anların hissiyatını biraz daha yansıttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx