Ertem Baş bile o videoya kayıtsız kalmadı

Seksenler dizisi ile son olarak izleyici karşısına çıkan “Ayrılsak da Beraberiz”, “Reyting Hamdi”, “Çocuklar Duymasın”, 1En Son Babalar Duyar” gibi yapımlarla izleyici karşısına çıkan Erdem Baş, bir süre önce Amerika’ya giderek, Atlanta’ya yerleşmişti. Orada oyunculuk ve yaratıcı drama okulu açan Erdem Baş, sık sık yurt dışı fiyatlarıyla Türkiye fiyatlarını karşılaştırdığı paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Türkiye gündemini yakından takip eden Erdem Baş, bu kez de sosyal medyada yayılan bir olaya dair yorumda bulundu. Çaydanlık alan bir müşteri ile çalışan arasında iade gerginliği yaşandı. Sosyal medyaya yansıyan olayda çalışan “Bu müşteri hatası” diyerek ürünü iade almadı.

“1000 KM YOL YAPTIM GERİ VERDİM”

Oyuncu Erdem Baş ise o görüntüleri paylaşarak yurt dışına övgüler yağdırdı. Baş “Ne alırsan al sorgusuz sualsiz iade alıyorlar burada. Sebze meyveyi iade alıyorlar. Karpuzu geri alıyorlar kesilmiş karpuzu. Geçen araba aldım 20 gün kullandım 1000 km yol yaptım geri verdim, vazgeçtim almaktan dedim, neden iade ediyorsun demediler bile” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx