Binance’dan Patlayan Bu Altcoin’e Müjde: 50X ile Vadelide!

Solana ekosistemi, protokollerinden biri olan Jito Network, bugüne kadarki en büyük airdrop’larından birini gerçekleştirdi. Bunun ardından bugün bir kutlama moduna geçti. Bu arada altcoin için listeleme haberleri gelmeye devam ediyor. Daha önce spot piyasada listesine ekleyen Binance, JTO’yu şimdi de vadeli piyasada listeliyor. Dev kripto para borsası tokeni 50X kaldıraçla listesine eklediğini duyurdu.

Binance, JTO’yu 50X kaldıraçla vadelide listesine ekledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa güne sakin başlarken Ethereum ve Solana yüksek performans gösterdi. Solana’nın performansının arka planında son zamanlardaki bazı pozitif gelişmeler etkili oluyor. Örneğin Solana tabanlı bir altcoin olan Jito Network (JTO) başarılı bir airdrop gerçekleştirdi. Bunun yanında önde gelen borsaların listesine girmeyi başardı. Şimdi ise daha önce spot listesine girdiği Binance’ın vadeli piyasasına da giriyor. Bu bağlamda Binance, listeleme için şu açıklamayı yaptı:

Binance Vadeli İşlemler, 50 katına kadar kaldıraçla USDⓈ-M JTO Sürekli Sözleşmesini 08.12.2023 tarihinde ve TSİ 13:00’da başlatacak.

Altcoin, Solana airdrop çıkışının ardından ATH’yi vurdu

Solana ekosistemi, protokollerinden biri olan Jito Network’ün (JTO) bugüne kadarki en büyük airdrop’larından birini gerçekleştirdi. Bunun ardından Jito, bugün bir kutlama moduna geçti. Şok edici bir şekilde, airdrop JTO üzerinde beklenen etkiyi yaratmadı. Çünkü token ciddi bir satış baskısı görmedi ve yüksekten uçmaya devam etti. Altcoin, %88’e varan bir sıçramayla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,18 dolara ulaştı. Bununla birlikte token, daha sonra irtifa kaybetti. Basın zamanında JTO, günlük bazda %65’6 kazançla 2,75 dolardan işlem görüyordu.

JTO günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Airdrop’lara eşlik eden ilk satış dalgasında genellikle token alıcılarının çoğu tokenlarını elden çıkarma eğiliminde olur. Bu yüzden, airdrop’lar tarihsel olarak ilgili altcoin fiyatında büyük bir dalgalanmayı birlikte getirir. Jito Network’ün durumu, son 24 saat içinde 1,2 milyar dolar sabit işlem hacmiyle ölçüldüğü üzere, olumsuz bir satış eğilimi olmadığı için farklı görünüyor.

Solana için destek olacak!

Yılın en iyi performansına sahip kripto para birimi olarak ortaya çıktıktan sonra, Solana en iyisini sona saklıyor gibi görünüyor. Doğru bir şekilde tahmin edildiği üzere altcoin, topluluk üyelerine yerel tokenleri airdrop etme planlarıyla birlikte main-net’te canlı yayına geçme yolunda ilerleyen birçok projeyle airdrop sezonuna giriyor.

Solana şimdi lider altcoin Ethereum (ETH) ve Binance Smart Chain’in (BSC) ilk günlerinde Arbitrum (ARB) gibi gelecek vaat eden tokenları piyasaya sürerek elde ettiği başarıları tekrarlamaya çalışıyor. Jito’yu çevreleyen duygularla Solana’nın yılı daha parlak bir notla bitirmek için ek destek alması mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx