17 Yaşından Beri Sayısız Estetik Ameliyatı Geçiren Katie Price, Kendini Durduramama Nedenini İtiraf Etti

İngiliz model Katie Price, magazin dünyasında Türkiye’ye sık sık gelerek yaptırdığı estetik ameliyatlarıyla sürekli gündemde. Bugüne kadar sayısız estetik ameliyatı olan 45 yaşındaki ünlü model en son yaptığı estetik açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti. Detaylar içerikte!

Katie Price, İngiltere’nin en ünlü model ve şarkıcılarından biri. Kendisi İngiliz magazinlerinden düşmediği gibi Türk magazin dünyasında da adından epey bir söz ettiriyor.

45 yaşındaki ünlü model, bir dönem İngiltere medyasında, sürekli Türkiye’de gelip yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelmişti. 5 çocuk annesi ünlü modelin 17 yaşından beri sayısız estetik yaptırması tepki çekmişti.

2 sene öncesinin magazin haberlerinden hatırlarsanız Price, o yıl Türkiye’ye yaptığı bir tatil sırasında iki bacağını birden kırmasıyla çok konuşulmuştu.

17 yaşındayken ilk olarak göğüs estetiği yaptıran Price, 28 yıl içerisinde neler neler yaptırmadı ki! Britanya’nın en büyük göğüslü kadını olmak için tam tamına 13 kez göğüs estetiği yaptırdı.

Brezilya kalçası görünümüne sahip olmak için bıçak altına yattı. Yağ aldırdı; göz şeklini, çenesini ve dudaklarını bile yeniletti.

Son yıllarda ünlü modelin, ülkemizin estetik operasyon konusunda reklamını yaptığı da çok sık dile getiriliyor. Katie Price şimdi de yeni bir estetik açıklamasıyla gündeme geldi.

Türkiye’de de birçok kez estetik ameliyatı olan model Katie Price, ‘Go Love Yourself’ adlı podcast yayınında “Ucubeye döneceğimi bilsem de estetik ameliyatı konusunda kendimi artık durduramıyorum” dedi.

Price kendisinde bedensel dismorfi olduğunu söylerek “Bir gün yaratığa dönüşeceğimi biliyorum, çok ileriye gittiğimi de biliyorum ama estetik sevdamdan vazgeçemiyorum” açıklamasında bulundu.

Siz ünlü modelin estetik takıntısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx