Yıldızlar Bugün Kimlerin Yanında Kimlerin Karşısında? İşte 12 Temmuz Burç Yorumları ve Daha Fazlası…

KOÇ : TANIMADIĞIN İNSANLARA GÜVENMEK PEK MAKUL DEĞİL

Mevcut eğilim büsbütün ruhsal taraflarla alakalı ve hayatın bu tarafına olağandan daha fazla çekildiğinizi fark edebilirsiniz.

Ayrıca diğerlerine karşı daha dikkatlisiniz, fakat bu birebir vakitte kolaylıkla aldatılma riskiniz olabileceği manasına da geliyor. Makul bir şey hakkında bilginiz yoksa, çok yeterli tanımadığınız insanlara güvenmek pek makul olmayabilir.

BOĞA : BİR MODÜL CÜRETE GEREKSİNİMİNİZ VAR

İleteceğiniz rastgele bir bildiriniz varsa, fakat yanlış algılanabileceğinizden yahut daha berbatı niyetinizle alay edileceğinden korkuyorsanız, o vakit bu sizin gününüz.

Yıldızlar hamasete sahip herkese yarar sağlayacak. İletinizi ilettiğiniz insanlardan ani reaksiyonlar beklemeyin.

İKİZLER : HARCAMALARINIZA BİRAZ DİKKAT

Bu ayki planınızda olmayan harcamalar konusunda bugün dikkatli olmak isteyebilirsiniz, aksi takdirde aileniz üzerinde çok baskı oluşturabilirsiniz.

Bazı durumlarda, son vakitlerde yaptığınız kimi anlık alışverişler nedeniyle bütçeniz istikrarsız hale gelebilir.

YENGEÇ : AİLE ÜYELERİNİN GÖRÜŞLERİNİ DİKKATE ALMALISINIZ

Bu salı, aile üyelerinin görüşlerini dikkate almak niyetinde değilsiniz, bu nedenle makul bir duruma balıklama atlamanız muhtemeldir.

Acelenizin tesirleri kısa müddette sizi saracak, lakin bu fütursuzca teşebbüsünüzün olumlu olma ihtimali de yüksek. Daha sonra size inanmayan herkesin önünde övüneceksiniz.

ASLAN : PARTNERİNİZE SÜRPRİZ HAZIRLIĞI YAPIYORSUNUZ

İlişkinize yeni bir güç getirmeye çalışıyorsunuz ve sonuç olarak muhtemelen partneriniz için bir tıp sürpriz hazırlıyorsunuz.

Bu günlerde çok yaratıcısınız, bu nedenle bu sürprizin size değerli patlamama ihtimali yüksek. Partnerinizi kimi seyahat planlarıyla şaşırtmayı düşünün.

BAŞAK : SAĞLIKLI ÖMÜR BUGÜNÜN GÜNDEMİ OLACAK

Bu salı, öbür birinden etkilendiğiniz yahut öbür birinin haksız olduğunu kanıtlamak için sağlıklı olmanın yollarıyla çok ilgileniyor üzeresiniz.

Daha sağlıklı yemek yeme ve idman yapma uğraşlarınız hakkında insanlara karşı çok açık olacaksınız ve bu muhtemelen günün ana konusu olacak.

TERAZİ : ETRAFINIZ SİZİN RİSK ALMANIZI ENGELLEYECEK

Eğer peşinden gitseydiniz, şu anki hayalinizi gerçekleştirmek için her şeyinizi riske atardınız. Ancak neyse ki, çok gerçekçi bir partneriniz ve etrafınız var, bu yüzden rastgele bir riskli inanç sıçramasına müsaade verilmeyecek.

Öte yandan, tüm dünyayı hayal ediyor olmanız asla olumsuz bir istikametiniz olmayacak ve bir gün size beklediğinizden daha fazla yardımcı olacaktır.

AKREP : BU GÜN ÇOK MEŞGÜL OLACAKSINIZ

İşteki başarılarınız arkadaşlarınız ortasındaki popülerliğinizle el ele gidecek, bu nedenle bu salı çok meşgul olacaksınız.

Sürprizler ve son dakikada gelecek plan değişiklikleri konusunda büyük ihtimaller var, fakat başınıza gelirse bunu sıkıntısız bir biçimde halledeceksiniz. Birtakım Akrepler yemek konusunda çoka kaçmak istemeyebilir.

YAY : GÖZLERİNİZİ AÇARSANIZ YETERLİ OLACAK

Sizin için daha fazla sorun yaratan yerlerde tahliller arıyor üzeresiniz, bu yüzden doğal olarak şansınızla ilgili çok optimist olmayacaksınız.

Etrafınızdan beklediğinizden daha fazla yardım geliyor lakin hakikaten gözlerinizi açık tutmanız gerekiyor.

OĞLAK : AĞZINIZA GELENİ SÖYLEYECEKSİNİZ

Aklınızdaki her şeyi pervasızca söyleyeceksiniz ve söylediğiniz şeyler konusunda haklısınız. Bu salı, kimsenin sizi geçmesine müsaade vermeyeceksiniz.

Şu anda biraz fazla paranız varsa, bunları küçük bir iş fırsatına yatırmak berbat bir fikir olmayabilir. Hatta bir iş arkadaşınızla bir tıp iş birliğine bile girebilirsiniz.

KOVA : ÖVGÜLERE OLMAZDA MAKÛS SONUÇLARA ODAKLANACAKSINIZ

Topluluktaki pozisyonunuz bugün öne çıkacak ve bu, uğraşlarınız için övüleceğiniz manasına gelse de duyacağınız yankılar o kadar olumlu olmayacak.

Taşıdığınız sorumluluğa ve muhtemel makus sonuçlara daha fazla odaklanacaksınız.

BALIK : İŞLERİ BELİ DE SİZ KARMAŞIKLAŞTIRIYORSUNUZ

İşlerin şahane gittiği bir durumdayken bu salı beklentilerinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Şikâyet edecek pek bir şeyiniz olmamasına karşın, işleri karmaşıklaştıran sizsiniz.

Özellikle küçük kararlar kelam konusu olduğunda fazla düşünmeyin. Bu salı, rastgele bir şahsî gelişim planında ilerlemek için âlâ bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.