Özdağ’dan dikkat çeken IŞİD argümanı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir tezde bulundu. Özdağ, Taliban tarafından yakalandığını belirttiği Hanzala kod Muhammed Ayoub isimli IŞİD’linin sorgusunda, Türkiye’ye Afganistan’dan çok sayıda İŞİD’linin İran üzerinden geçirilmesini, Türkiye’de konut ve başka gereksinimlerin karşılanmasını organize ettiğini itiraf ettiğini öne sürdü.

Sosyal medya hesabından GDI isimli paylaşımını alıntılayan Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ dikkat çeken bir argümanda bulundu.

“TATLI DÜŞLER SARAY, SARI MUHALEFET”

Taliban tarafından yakalandığını öne sürdüğü Hanzala kod Muhammed Ayoub isimli IŞİD’linin sorgu görüntüsünü paylaşan Özdağ, “Taliban, Hanzala kod Muhammed Ayoub isimli IŞİD’liyi yakalamış. Ayoub sorguda Türkiye’ye Afganistan’dan çok sayıda İŞİD’linin İran üzerinden geçirilmesini, Türkiye’de konut ve öbür gereksinimlerin karşılanmasını organize ettiğini itiraf etmiş. Tatlı hayaller Saray/Sarı muhalefet.” Tabirlerini kullandı.

“SİZ TATLI UYKUNUZDAYKEN BİRİLERİ TÜRKİYE İÇİN BİR İÇ SAVAŞ KÂBUSU HAZIRLIYOR”

İkinci bir paylaşım daha yapan Özdağ, “Siz tatlı uykunuzdayken birileri Türkiye için bir iç savaş kâbusu hazırlıyor. Allah Türk Milletini sizin üzere iktidar ve muhalefetten korusun. Artık Türk Milleti’nin savunma sınırı Zafer Partisi var.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.