Netflix, merakla beklenen aksiyon filmi için tarih verdi!

Netflix, merakla beklenen aksiyon ve gerilim filmi The Gray Man için tarih verdi. Ünlü platform, The Gray Man için ilk bakış başlığı altında filmden bazı kareleri Twitter hesabından paylaştı. Film, Mark Greaney’in aynı isimdeki roman serisinden uyarlanıyor.

The Gray Man, Marvel sinemasının deneyimli kardeşleri Joe Russo ve Anthony Russo tarafından yönetilecek. Aksiyon ve gerilim filminin başrolünü Ryan Goslin ve Chris Evans paylaşıyor.

Netflix’in yeni yerli filmi Yolun Açık Olsun için resmi fragman geldi!

The Gray Man, 22 Temmuz tarihinde Netflix’te!

The Gray Man, önce 15 Temmuz tarihinde bekleyenleri ile vizyonda buluşacak. Bir hafta sonra yani 22 Temmuz Cuma gününde de Netflix’te resmi olarak yayınlanacak. Filmin başrol oyuncusu Ryan Gosling, eskiden bir CIA Ajanı şimdi bir suikastçı Court Gentry’i canlandıracak. Chris Evans ise çalışma arkadaşı olan Court Gentry’i yakalamaya çalışan Lloyd Hansen karakterine hayat verecek.

The Gray Man filminin oyuncu kadrosunda Ryan Gosling, Chris Evans, James Bond ve Knives Out yer alacak. Film, iddialara göre 200 milyon dolar ile Netflix’in en bütçeli yapımları arasında yer alacak. Ayrıca Russo kardeşlerin yaptığı açıklamaya göre bu yapım, yeni bir aksiyon filmi serisinin ilki olacak.

Netflix, The Gray Man ile ilgili bir röportajda şu açıklamaları yaptı:

“Gri Adam, CIA ajanı Court Gentry diğer adıyla Sierra Six, federal bir hapishaneden koparılan ve amiri Donald Fitzroy tarafından işe alınan bir zamanlar çok yetenekli, teşkilat onaylı bir ölüm tüccarıydı. Şimdi işler değişti ve hedef, CIA’in eski bir ajanı olan Lloyd Hansen tarafından dünya çapında avlanan hedef oldu.”

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Netflix’in önümüzdeki aylarda çıkacak aksiyon gerilim filmini izleyecek misiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.