Meskeninizde Sıklıkla Tükettiğiniz O İçecek Aslında Cildinizde Mükemmeller Yaratıyor

Herkesin hayali lekesiz, sivilcesiz ve siyah noktasız mükemmel bir cilde sahip olmak. Fakat vakte yaşa bağlı olarak, çevresel faktörler yada cilt paklığına ehemmiyet vermeyerek ciltte oluşan kimi kusurlar estetik görünümü etkileyebiliyor. Pekala nitekim kusursuz bir cilde sahip olmak mümkün mü?

Özellikle Kore ve Japon bayanlarının hoşluk rutinlerinin başında çoklukla hepimizin meskeninde sıklıkla yemeklerden sonra içmeye alışık olduğumuz maden suyu geliyor. Evet yanlış duymadınız. Koreli Ve Japonyalı bayanların cildinin kusursuz olmasının nedeni maden suyu ile yüzlerini yıkayıp ve silmeleri.

EVİNİZDE SIKLIKLA TÜKETTİĞİNİZ O İÇECEK ASLINDA CİLDİNİZDE MÜKEMMELLER YARATIYOR

Maden suyu kullanmaktan elde edebileceğiniz tüm olumlu tesirleri hiç bilmiyorsanız, şanslısınız. Bu haberimizi okuduktan sonra, bu tıp maden suyu kullanmanın keyfini çıkarabileceğiniz her şeyi ve bilhassa cilt sorunlarınız varsa, hayatınızdaki şeyleri nasıl değiştirebileceğini öğreneceksiniz. Cildiniz için maden suyu kullandığınızda minnettar olabileceğiniz 4 değerli yararın listesine bakın.

1. MADEN SUYU CİLDİ BESLER

Maden suyu, yeraltı sularında ve bu tıp suları şişelemek için kullanılan kaynaklarda bulunan bir husus olan silikon dioksit içerir. Silikon dioksitin sıhhate birçok yararı vardır, lakin cildinize güzel bakmak en kıymetlilerinden biridir. Silikon dioksiti, ekseriyetle çantalarda, aksesuarlarda ve kimi besin kaplarında nemi gidermek için bulunan “silika” poşetlerinden tanıyabilirsiniz. Asla silikon dioksit yememenize karşın endişelenmeyin, yüzünüzü silikon dioksit içeren maden suyuyla yıkamak büsbütün inançlıdır.

2. MADEN SUYU BEDENİNİZ VE CİLDİNİZ ÂLÂ NEMLENECEKTİR

Tabii ki, yalnızca yüzünüzde yahut tüm bedeninizde kullansanız da, her türlü su cildinizi nemlendirir. Lakin, cildinizi her zamankinden daha güçlü olmaya teşvik edecek bir şey arıyorsanız, denemeniz gereken tahlil maden suyudur. Suda ne kadar fazla elektrolit bulunursa, cildinizi nemlendirme mümkünlüğü o kadar artar. Yüzünüz için her gün maden suyu kullanmak, kuru ve soyulan cilt sorununu büyük ölçüde çözmenin kesin bir yoludur.3. MADEN SUYU İLE YÜZÜNÜZ AYDINLANACAK

İnsanlar yüzünüzün parladığını söylediğinde bunun ne manaya geldiğinden tam olarak emin olmayabilirsiniz, fakat maden suyuyla yıkarsanız yakında öğreneceksiniz! Cildi elektrolitler ve düzgün minerallerle besleyerek ve nemlendirerek, bu tıp su muhakkak yüzünüzün kısa müddette daha genç ve daha hafif görünmesini sağlayacaktır.

Hatta birtakım beşerler maden suyunun yüzlerindeki cildi sıkılaştırmaya ve bu formda yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olabileceğini keşfettiler. Bu herkes için geçerli olmasa da kimileri için işe yarıyor, bu yüzden denemeye değer!

4. MADEN SUYU GÖZENEKLERE YETERLİ GELİYOR

Gözenekleri sıkılaştırmak için maden suyunu günde 2 sefer kullanabilirsiniz. Kullanımın birini maden suyu ile yüzünüzü yıkayarak yaparken başkasında buz küpleri uygulayarak yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.