Hakan Ural, Gülşen’i ve Şahan Gökbakar’ı amaç aldı

Şarkıcı Gülşen, Nisan ayındaki bir konserinde İmam Hatiplilerle kelamlarından ötürü tutuklandı. Neler Oluyor Hayatta programının canlı yayınında Gülşen hakkında verilen tutuklama kararını destekleyen Ural, hem Gülşen’i hem de Şahan Gökbakar’ı amaç aldı.

“SENİ MAŞA ÜZERE KULLANIYORLAR”

Canlı yayında Gülşen hakkında konuşan Hakan Ural, şunları söyledi:

“İmam Hatipten mezun olanlar ya da İmam Hatipliler sapıktırı tartışıyorsa bu ülke biz bitmişiz”

Ekrana Şahan Gökbakar’ın İmam Halil Konakçı’nın Cem Yılmaz’ı gaye almasının akabinde yaptığı paylaşımı getiren Ural, “Sen direkt insanların inançlarını aşağılıyorsun. Senin trend yapanlar sevdikleri için ya da kelamların için yapmıyor. Sen maşa üzere kullanılıyorsun. Onların işine gelen marjinal, faşist niyete hizmet ettiğin için seni trend yapıyorlar. Sen ne zannediyorsun?” diye konuştu.

“TAHRİK EDİCİ HAKARETTE BULUNUYORSUN”

Ural, “İnsanların inançlarıyla niçin bu kadar alay ederek teşbih yapıyorsunuz? Delirdiniz mi siz ya? Bu işin sonu facia. Birileri İmam Hatiplilere hakaret etmiş, mağdur net ortada duruyor. Bunlar olurken açılan tag ise ‘İmamhatiplerkapatılsın’. Niçin? İmam Hatipten de yanlış insan çıkabilir. Niçin genelliyorsun? İşine gelince de ‘genellemeye yapmayın’ diyerek ayağa kalkıyorsun. Kuruma ve kurumdaki bireylere tahrik edici hakaret var. Sen gidip ‘sapık’ diyorsun” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.