Emine Hanım’ın kıyafeti sosyal medyaya damgasını vurdu

28 Mayıs seçimlerinde yüzde 52,18 oy oranı ile yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın görevi devraldığı törende ve takibinde Külliye’deki kabul töreninde Emine Erdoğan Hanım’ın kıyafeti büyük beğeni kazandı.

Emine Hanım kıyafetinin şıklığının yanı sıra selamlaşma şekli de dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte senkron hareketleri de Emine Hanım Erdoğan’ın verdiği kapsayıcılık mesajını tamamladı.

EMİNE ERDOĞAN’IN AY-YILDIZ HASSASİYETİ

Emine Erdoğan Hanım değerli taşlarla bezeli ay yıldızlı broşu daha önceki etkinliklerde kullanmıştı. En son 30 Ağustos Resepsiyonu’nda da aynı broşu siyah ışıltılı bir elbise üzerinde kullanmıştı. Ancak Emine Erdoğan Hanım’ın bu kez broşunu taktığı siyah kaftanı sosyal medyada büyük beğeni aldı.

EMİNE HANIM’DAN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI

Emine Erdoğan hanım törenlerin ardından yaptığı paylaşımda “Bugün dünyanın her yerinde kalpleri Türkiye Yüzyılı’nın başarısı için atan tüm kardeşlerimizin duaları ve iyi dilekleriyle, ülkemiz için yeni bir sayfa açıldı.

Bu kutlu yolculuğun Türkiye için, milletimiz için, insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni’nde bizi yalnız bırakmayarak, mutluluğumuzu paylaşan tüm Devlet Başkanları ile çok kıymetli eşlerine, yurt içi ve yurt dışından gelen bütün dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.” ifadelerini kullandı. Emine Hanım paylaşımında gün içinden karelere de yer verdi.

EŞİNİN KONUŞMASINA DEKTEK OLDU

Yoğun konuşma ve etkinliklerin çok olduğu tarihi günde Emine Erdoğan Hanım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması sırasında eksik kalan kısmı hatırlatması ile de dikkat çekti. Emine Hanım’ın dikkati kameralara da yansıdı. Emine Erdoğan, göreve başlama töreninde Sinan Oğan ve Mustafa Destici’ye teşekkür etme bölümünü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hatırlatarak nezaket kurallarına verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

SOSYAL MEDYA EMİNE HANIM’IN ŞIKLIĞINA KİTLENDİ

İslami yazarlardan Yıldız Ramazanoğlu da Emine Hanım’ın kıyafetine övgüler yağdıranlar arasında yerini aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görevi devraldığı günde sosyal medya aynı zamanda Emine Hanım’a duydukları hayranlıklarını da dile getirdi. Bir kullanıcı “Emine Erdoğan çok şık cok zarif olmuş. Ba-yıl-dım” yazarken başka bir kullanıcı Emine Hanım’a ‘Sultanım’ diye hitap ederek “Bu kaftanınızı bana hediye etmeye ne dersiniz…” dedi ve Emine Hanım’ı etiketledi. Sosyal medyada Emine Hanım’a övgüler yazılan çok sayıda mesaj paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx