Eda Ece ile Buğrahan Tuncer’in düğünü iptal mi oldu? Tarih belli olmuştu…


Yer aldığı Yasak Elma dizisindeki “Yıldız Argun” karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu Eda Ece ile uzun süreli birliktelik yaşadığı Basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinden güzel haber gelmişti. 8 Haziran 2023’te dünya evine girecekleri bilinen çiftin düğünü iptal mi oldu? İşte detaylar…

İlk başrol deneyimini Pis Yedili dizisindeki Cimbom karakteriyle yaşayan Eda Ece, sonrasında rol aldığı birçok yapımla birlikte adından söz ettirmeyi başardı. En büyük tanınırlığını ise 4 sezon süren Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteriyle yaşayan başarılı oyuncunun oynadığı Yıldız Argun karakteri de adeta bir fenomen haline geldi. Oyunculuktaki başarısını özel yaşamında da devam ettiren güzel oyuncu, uzun süredir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraberlik yaşıyor. Zaman zaman birbirlerini sosyal medya hesapları üzerinden takipten çıkan çiftin cephesinden yeni bir adım gelmişti. Yüzük paylaşımıyla da dikkat çeken Eda Ece ve Buğrahan Tuncer‘den nihayet mutlu haber gelmişti ve ikilinin nikah tarihleri belli olmuştu. Çiftin düğün tarihleri ertelendi.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer evleniyor

DÜĞÜN TARİHLERİ ERTELENDİ!

Daha önce bir çok kez ayrılıp barışan çiftin düğün tarihinin ertelendiğini görenlerin aklına yine mi ayrıldılar sorusu geldi. 8 Haziran 2023‘te yapılacağı konuşulan düğünün, çiftin hazırlıkları yetiştirememesi sebebiyle 20 Haziran 2023 tarihine ertelendiği öğrenildi. Ayrıca ünlü oyuncunun düğününde giyeceği gelinliğini yabancı bir moda evinin kataloğundan beğenip sipariş ettiği de biliniyor.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer düğün tarihi

NE OLMUŞTU?

NİKAH TARİHLERİ BELLİ OLMUŞTU

Bir dargın bir barışık ilişkilerini beş yıl boyunca sürdüren çift, bu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar vermişti. “Evliliğe doydum, dizilerde dokuz kere evlendim” diyen sosyal medyanın da dikkat çeken isimlerinden olan Eda Ece, bu sefer gerçekten nikah masasına oturacaktı. Oyuncu, Anadolu Efes‘te yer alan milli basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 8 Haziran 2023‘te Boğaz‘da dünya evine girecekti.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

“BUĞRAYA KIZDIĞIM ZAMAN TAKİPTEN ÇIKIYORUM”

Evlenme hazırlığında oldukları bilinen Eda Ece ile Buğrahan Tuncer çifti bir dargın bir barışık halleriyle magazin dünyasında sıklıkla gündemde olan çiftler arasında yer alıyor. Sosyal medya hesaplarından zaman zaman birbirlerini takipten çıkan çiftin bu davranışları dikkat çekerken konuyla ilgili Eda Ece, “Buğra’ya kızdığımda takipten çıkıyorum. O da gelip ‘yine mi takipten çıktın’ diye bana kızıyor” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer

TEKTAŞ YÜZÜK DETAYI KAFALARI KARIŞTIRMIŞTI!

Eda Ece’nin son paylaştığı fotoğraftaki detay herkesin kafasını karıştırmıştı. Evlilik ile ilgili sorulara ”Bir noktada olacak ama nerede ben de bilmiyorum” cevabını veren oyuncunun alışveriş yaptığı esnada ayna karşısında çektiği fotoğrafta parmağında tektaş yüzük olması Tuncer’den evlilik teklifi aldığı iddialarını güçlendirmişti.

Eda Ece paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

CZN Burak Devlet başkanı gibi ağırlandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir