Alpay’ın Mansur Yavaş tepkisi dinmiyor: “HDP’li Mansur Yavaş’a yaptığım adamlık testi sona erdi”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile AKP Milletvekili Alpay Özalan arasındaki polemik sürüyor. Daha önce Ordu’daki mitingde Yavaş, Özalan’ın montaj yaptığını ve İHA ve SİHA’larla ilgili sözlerini çarpıttığını söylemiş, “Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir milletvekili var. Trollük yapacağım diye uğraşıyor” ifadelerini kullanmıştı. Özalan ise “Sen zeka seviyen bilindiği için 4 yıldır konuşturulmayan bir çapsızsın.” ifadeleriyle sert bir yanıt vermişti.

AKP İzmir Milletvekili adayı ve aynı zamanda milli futbolcu ve teknik direktör olan Alpay Özalan, Mansur Yavaş hakkında yeni bir video yayınladı. Mansur Yavaş’a sert ifadeler kullanan Özalan şunları söyledi:

“Çok basit bir soru yöneltmiştim. HDP’li Mansur Yavaş’a zor geldi sanırım. Bilerek HDP’li diyorum, çünkü genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu HDP bayrakları anlatında mitingler yapıyor. ‘Hendek terörü sırasında özerklik isteyen Selo terörist mi, değil mi’ sözlerime ölü taklidiyle karşılık verdi. An itibariyle Mansur Yavaş’a yaptığım adamlık testi sona ermiştir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir